Czyszczenie elewacji i fasad

Mycie i Czyszczenie Elewacji i fasad budynków

We wszelkiego rodzaju budynkach elewacja jest najważniejszym elementem wizerunkowym całego budynku, ponieważ jest najbardziej widoczną i reprezentacyjną stroną obiektu. Ściany budynków stale narażone są na działanie wiatru, kurzu, piasku i innych zanieczyszczeń będącym w powietrzu. Z biegiem czasu takie działanie przyczynia się do zabrudzenia elewacji, a to wpływa na estetykę budynku. W przypadku jeśli na elewacji brud będzie zalegał dłuższy czas wówczas przyspieszy on rozwijanie się różnego rodzaju glonów, alg, grzybów, mchów, wówczasa samo mycie już nie wystarczy i będzie trzeba przeprowadzić czyszczenie elewacji. Nasza firma gwarantuje kompleksowe rozwiązania w tym obszarze. Mamy niezbędny sprzęt do mycia oraz czyszczenia na gorąco elewacji. Oferujemy różnorodne warianty w zależności od stopnia zanieczyszczania ścian budynków oraz technologii ich wykonania. Usługi wykonujemy na terenie takich miast jak: Tczew, Elbląg i Malbork.

czytaj więcej

Mycie i Czyszczenie Elewacji Tczew

Mamy wieloletnie doświadczenie w myciu oraz czyszczeniu elewacji zarówno budynków wspólnot mieszkaniowych, budynków spółdzielni mieszkaniowych, jak i publicznych placówek. Dbamy o to, aby usługa była wykonana z największą starannością, a czyszczone ściany elewacji po wykonanej pracy prezentowały się jak po świeżo przeprowadzonym remoncie. Posiadamy referencje od poprzednich zleceniodawców, którzy korzystali i są zadowoleni efektów naszej pracy.

Mycie i Czyszczenie Elewacji Elbląg – elastyczna oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiemu zapleczu technicznemu jesteśmy wstanie dobrać odpowiedni sposób czyszczenia wszystkich elewacji. Każdy rodzaj wykończenia ściany (ściany z tynku mineralnego, akrylowego, silikonowego, silikatowego, ściana z cegły, z desek) ma swoją charakterystykę, do której należy dobrać odpowiednią technikę mycia lub czyszczenia. Od stanu zabrudzenia zależy również dobór odpowiednich środków chemicznych, które skutecznie usuną zalegające zanieczyszczenia z elewacji.

Mycie i Czyszczenie Elewacji Malbork – ile kosztuje

Przed rozpoczęciem prac wyszkolona kadra pracowników zbiera niezbędny wywiad oraz dokonuje oględzin stanu zabrudzenia elewacji, dokonuje obmiaru ścian. Po wykonaniu tych czynności wykonywana jest darmowa wycena, którą przedstawiamy inwestorowi do wglądu. Podczas spotkania dokładnie omawiany jest sposób mycia oraz jakimi środkami będzie czyszczona elewacja. Po zaakceptowaniu kosztów ustalamy termin rozpoczęcia prac oraz w przypadku dużych powierzchni omawiamy kolejność mycia ścian. Swoje usługi mycia i czyszczenia elewacji kierujemy głównie do zarządców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych a także właścicieli domów.

mycie i czyszczenie elewacji Malbork, Tczew, Elbląg cena mycie i czyszczenie fasad, Malbork, Tczew, Elbląg cena

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 507 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://rawinski.pl/mycie-czyszczenie-elewacji#sigProId5b79ab870c

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie