Usługi budowlane Elbląg

Firma budowlana Elbląg

Budowa lub remont budynków to zadanie wyłącznie dla profesjonalistów. Firmy i osoby prywatne planujące inwestycję w Elblągu lub okolicach mogą skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia. Podobnie jak inne firmy budowlane, mamy swoją specjalizację, w której jesteśmy perfekcjonistami. W naszym przypadku są to dachy i wszystko, co z nimi związane. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od wykonania więźby dachowej, przez obróbki blacharskie, aż po dowolne pokrycie dachu. Do najczęściej wykonywanych przez nas czynności należy ocieplanie stropów papami termozgrzewnymi, roboty dekarsko-blacharskie, naprawa oraz konserwacja dachów, a także roboty ciesielskie i stolarskie, w tym wykonywanie podbitek ozdobnych.

Ponadto nasza firma budowlana zajmuje się montażem okien dachowych, rynien i rur, a także zapewniających dodatkowe ocieplenie regipsów na stelażu. Za wszystkie te zadania odpowiadają wykwalifikowani specjaliści, którzy podchodzą do każdej realizacji sumiennie i starannie, a dzięki odpowiednim narzędziom są w stanie wykonywać pracę szybko i starannie. Nasze usługi budowlane świadczymy zarówno z wykorzystaniem własnych materiałów, jak i powierzonych przez klienta.

czytaj więcej

Usługi budowlane Elbląg

Nasza druga specjalizacja to elewacje budynków. Element ten ma na celu ochronę zewnętrznych ścian budynku przed czynnikami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a także może pełnić funkcję ozdobną. Dlatego tak ważne jest odpowiednie jej wykończenie. Firma budowlana Rawiński oferuje wykonanie każdego rodzaju elewacji, zaczynając od tradycyjnych tynków, przez tynki cyklinowane i docieplenia metodą „lekką-mokrą”, po wykończenia z blach, kamienia, ceramiki oraz fasady szklano-aluminiowe. Firmy budowlane to branża ze sporą konkurencją, dlatego staramy się, aby nasze usługi budowlane były świadczone na jak najwyższym poziomie, a ceny jak najbardziej adekwatne do jakości. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych materiałów budowlanych, a także specjalistycznego sprzętu, w tym własnych systemów rusztowań.

Wszystkie wykonane usługi są objęte pisemną gwarancją, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zostaną przeprowadzone w możliwie najlepszy sposób, a ewentualne poprawki wykonamy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkając w takim mieście, jak Elbląg, mają Państwo do wyboru liczne firmy budowlane, ale ze względu na opisany wyżej zakres usług oraz korzyści płynące z wyboru naszej formy, warto rozważyć taką opcję. Jeśli natomiast są Państwo zainteresowani innym rodzajem usług budowlanych, zachęcamy do kontaktu.

Firma budowlana Elbląg, firmy budowlane w Elblągu Usługi budowlane Elbląg, firmy budowlane

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 593 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://rawinski.pl/uslugi-budowlane-elblag#sigProId7e6c6bf8cf

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie