Usługi budowlane Tczew

Firma budowlana Tczew - Rawiński

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Firmy budowlane w Tczewie to branża z dużą konkurencją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas prace były na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm. Do realizacji zadań wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny, urządzenia i narzędzia, co sprawia, że możemy zapewnić skuteczne wykonanie każdej usługi. Dysponujemy własnymi systemami rusztowań. Wykonujemy prace na materiale powierzonym przez klienta lub samodzielnie dostarczamy niezbędne produkty. Stosujemy dobrej klasy, sprawdzoną chemię budowlaną.

Wszystkim osobom, które są w poszukiwaniu profesjonalnej firmy budowlanej w Tczewie, polecamy naszą ofertę. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację usług. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie m.in. wyboru odpowiednich metod lub materiałów do wykonania prac. Jesteśmy specjalistami o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i sumiennie.

wszystkie usługi udzielamy pisemnej gwarancji, co daje pewność, że zostaną one przeprowadzone w możliwie najlepszy sposób, a ewentualne poprawki wykonane bez ponoszenia dodatkowych opłat przez klienta.

czytaj więcej

Usługi budowlane Tczew – najwyższa jakość w dobrej cenie

Podobnie jak inne firmy budowlane w Tczewie, mamy obszar działań, w którym jesteśmy perfekcjonistami. Naszą specjalizacją są kompleksowe usługi dekarskie. Zajmujemy się wykonywaniem więźby dachowej, obróbek blacharskich i montażem dowolnego rodzaju pokryć dachowych. Ponadto oferujemy roboty dekarsko-blacharskie, stolarskie i ciesielskie, ocieplanie stropów papami termozgrzewalnymi, wykonywanie podbitek ozdobnych. W zakres naszych prac wchodzi też naprawa oraz konserwacja dachów.

Poza usługami dekarsko-ciesielskimi nasza firma budowlana oferuje także fachowy montaż okien, rur i rynien oraz regipsów na stelażach. Mamy również bogate doświadczenie w wykonywaniu elewacji budynków. Skutecznie zabezpieczamy zewnętrzne ściany obiektu przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi. Dokładnie wykonujemy fasady i elewacje, dzięki czemu wyróżniają się estetycznym wyglądem i stanowią prawdziwą ozdobę budynku. Każda wykończona przez nas elewacja to doskonała wytrzymałość i izolacja termiczna, co w znaczący sposób wpływa na energooszczędność obiektu. Zajmujemy się realizacją każdego rodzaju elewacji. Nasza oferta obejmuje tynki tradycyjne, cyklinowane oraz docieplenia „metodą lekką-mokrą”. Ponadto proponujemy też montaż wykończeń z ceramiki, kamienia, blach oraz fasad szklano-aluminiowych. Wykonujemy rozmaite warianty wykończenia, dostosowane do różnych budżetów i wymagań klientów oraz specyfikacji budynków.

Nasza firma budowlana świadczy również innego rodzaju usługi budowlane i remontowe w mieście Tczew oraz okolicznych miejscowościach. Zachęcamy do kontaktu i wskazania swojego zapotrzebowania. Przedstawimy bezpłatnie niezobowiązującą wycenę realizacji prac.

usługi budowlane Tczew, firmy budowlane firma budowlana Tczew, firmy budowlane w Tczewie

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 496 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://rawinski.pl/uslugi-budowlane-tczew#sigProId6e9a759d35

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie