Elewacje budynków

Elewacje Tczew - ocieplanie budynków

Elewacje Malbork, Elbląg, Tczew

Wykonujemy wszelkiego rodzaju elewacje, od tradycyjnych tynków poczynając, poprzez tynki cyklinowane, systemy dociepleń metodą "lekką-mokrą" , systemy wentylowane z wykończeniem z blach, ceramiki czy okładzin kamiennych, po fasady aluminiowo-szklane.

Elewacje budynków

We wszelkiego rodzaju budynkach elewacja jest jednym z najważniejszych elementów całego projektu, ponieważ często decyduje o estetyce danej konstrukcji. Zapewnia również niezbędną ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz ma olbrzymi wpływ na energooszczędność. Nasza firma gwarantuje kompleksowe rozwiązania w tym obszarze. Każda wykonywana przez nas elewacja zewnętrzna cechuje się doskonałą estetyką, wytrzymałością i izolacją termiczną. Oferujemy różnorodne warianty wykończenia, dostosowane do wszystkich wymagań i budżetów. Uwzględniamy specyfikację budynku, wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie materiałów i technologii. Dysponujemy własnym systemem rusztowań. Projektami, obejmującymi elewacje, a także ocieplanie budynków, zajmujemy się na terenie takich miast jak: Tczew, Elbląg i Malbork.

czytaj wiecej

Elewacje Tczew – ocieplanie budynków

Mamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu elewacji zarówno prywatnych domów, firmowych siedzib, jak i publicznych placówek. Zapewniamy dokładnie przygotowanie projektu. Oferujemy szeroką gamę sposobów ocieplenia oraz materiałów. Dbamy o to, aby były one najwyższej jakości, gwarantowały znakomitą izolację i wieloletnią trwałość. Elewacje budynków nowych w Tczewie, Elblągu lub Malborku tworzymy w oparciu o wytyczne określone przez architekta w projekcie. W przypadku konstrukcji starszych dobieramy materiały i grubość ocieplenia w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze właściwości energetyczne. Dobrze wykonana elewacja zewnętrzna oraz ocieplanie budynków to inwestycja wyjątkowo opłacalna, ponieważ zapewnia doskonałe warunki do mieszkania wszystkim domownikom bez konieczności prowadzenia prac remontowych przez wiele lat.

Elewacje Elbląg – elastyczna oferta

Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiemu zapleczu technicznemu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Zajmujemy się zarówno wykonaniem tradycyjnych tynków, jak i systemów dociepleń metodą „lekką-mokrą”, systemów wentylowanych z wykończeniem z blach, ceramiki czy okładzin kamiennych. Nasze portfolio obejmuje także nowoczesne fasady aluminiowo-szklane. Dbamy o higienę oraz bezpieczeństwo pracy – rusztowania są zgodne z wszystkimi normami BHP, a śmieci i odpady budowlane po ukończeniu prac przekazujemy do utylizacji. Ocieplając elewacje, korzystamy ze sprawdzonego, wysokiej jakości styropianu lub wełny mineralnej. Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny tynków, dzięki czemu łatwo dopasować wygląd budynku do indywidualnych preferencji.

Elewacje Malbork – niezawodni specjaliści

Nasz zespół fachowców cechuje rzetelność i doświadczenie. Tworzymy elewacje budynków z myślą o długiej żywotności konstrukcji oraz znakomitych efektach wizualnych. Wszystkie prace wykonujemy szybko, profesjonalnie, a także z maksymalnym poszanowaniem komfortu klienta. Z przyjemnością doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów na elewacje. Tczew, Elbląg i Malbork to miasta, w których zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów, związanych z ociepleniem oraz wykończeniem zewnętrznym budynków. O jakości naszej pracy świadczy wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 3381 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie