Usługi dekarskie

Dachy Tczew - prace dekarskie

Dachy Malbork, Elbląg, Tczew

Krycie dachów (dachówki ceramiczne, cementowe, blacho - dachówki i inne). Krycie dachów papami termozgrzewalnymi (ocieplanie stropów).

 • Roboty dekarsko - blacharskie, związane z naprawą i konserwacją dachów.
 • Montaż okien dachowych.
 • Montaż rynien, rur i obróbek blacharskich z blach cynkowo-tytanowych (trwałość min 70 lat) i innych.
 • Roboty ciesielskie.
 • Ocieplanie budynków.
 • Ocieplanie stropodachów (dodatkowo montaż regipsów na stelażu)
 • Podbitki ozdobne z desek pod okapem dachu i na szczytach.
 • Roboty stolarskie (drewniane ganki, altanki, ławki)

Wykonujemy usługi kompleksowo lub oddzielnie. Od więźby dachowej poczynając poprzez obróbki blacharskie na ułożeniu dowolnego pokrycia dachu kończąc. Istnieje możliwość realizacji zlecenia zarówno z materiałów własnych firmy, jak i powierzonych przez klienta. Na wykonane usługi udzielamy pisemną gwarancję.

Profesjonalne usługi dekarskie

Wznoszenie jakiegokolwiek budynku wymaga skorzystania z usług dekarzy. Wykonują oni profesjonalne pokrycie dachu, które będzie chronić obiekt. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Tczewa, Elbląga oraz Malborka. Wyróżniamy się fachowością, terminowością oraz kompleksowością. Stworzone przez nas dachy są trwałe i odporne na wszystkie czynniki atmosferyczne. Ponadto pokrycie dachu musi być wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Nasze dachy spełniają również ten warunek.

czytaj więcej

Dachy Elbląg – pokrycia dachów

Usługi dekarskie naszej firmy obejmują krycie dachów papami termozgrzewalnymi, różnego rodzaju dachówkami, a nawet blacho-dachówkami. Zadaszenia tworzymy od samego początku aż do końca. Prace dekarskie obejmują więc zarówno więźby dachowe, jak i obróbkę blacharską czy montaż rynien. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy też:

 • ocieplanie,
 • podbitki,
 • okna dachowe,
 • konserwację dachów.

W trakcie pracy korzystamy wyłącznie z markowych narzędzi. Dzięki nim prace dekarskie spełniają nawet najwyższe wymagania. Mieszkańcy Malborka, Tczewa czy Elbląga mogą w związku z tym liczyć na prawdziwie fachową pomoc w budowie. Na wszystkie usługi dekarskie dajemy pisemną gwarancję. Nasi klienci zyskują w ten sposób zapewnienie terminowego i rzetelnego wykonania.

Dachy Malbork – renowacja dachów

Nieszczelne dachy albo uszkodzone dachówki? Niezależnie od problemu możemy zająć się naprawami. Renowacja dachów przywraca pokryciom pierwotne właściwości. Przy okazji zastosujemy – jeśli tylko istnieje taka potrzeba – nowsze technologie, aby wzmocnić dachy na przyszłość. W ten sposób naprawy przynoszą więcej korzyści. Renowacja dachów w naszym wykonaniu to nie tylko rekonstrukcja i odnowienie zepsutych fragmentów pokrycia. To całościowe prace dekarskie. Zadbamy więc również o rynny i wszelkie inne elementy składające się na pokrycie dachu.

Proces odnawiana wymaga również odpowiedniego podejścia. Stosujemy nieco odmienne metody, gdy chodzi o naprawę dachów budynków zabytkowych. Renowacja dachów tego typu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Gwarantujemy estetyczne wykonanie, które nie naruszy walorów budynku. Naszą ofertę kierujemy więc zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy zarządców obiektów użyteczności publicznej.

Dachy Tczew – tanie pace dekarskie

Renowacja dachów i pozostałe świadczone przez nas usługi dekarskie są bardzo konkurencyjne cenowo. Ostateczny koszt pracy zależy od kilku czynników, np. wielkości zlecenia, konieczności użycia specjalistycznych materiałów czy dostosowanie projektów do indywidualnych oczekiwań. Stworzone pokrycie dachu z pewnością jednak nie nadwyręży Państwa budżetu. Dbamy o utrzymanie możliwie najniższych cen za wysokiej jakości usługi dekarskie.

Z naszymi usługami docieramy do takich miejscowości w regionie, jak Tczew, Elbląg czy Malbork. Mieszkańców wymienionych miast zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie i kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Opowiemy na każde pytanie o prace dekarskie.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 6564 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
 • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
 • +48 600 660 347
 • +48 602 626 800
 • arkadiuszrawinski@wp.pl
 • Znajdź na mapie