Usługi remontowe

Usługi remontowe

Specjalizujemy się w generalnych remontach domów, a także w wielu innych projektach budowlanych, takich jak renowacje zabytków, prace wykończeniowe, rozbudowy czy ocieplanie. Oferujemy kompleksowe prace remontowe wewnętrzne i zewnętrzne w prywatnych domach, mieszkaniach, siedzibach firm oraz placówkach państwowych. Zajmujemy się zarówno dużymi projektami, wymagającymi sporych nakładów pracy lub czasu, jak i mniejszymi zleceniami. W każdym przypadku usługi remontowe prowadzi bardzo doświadczony zespół wykwalifikowanych fachowców. Dbamy o to, aby w swojej pracy wykorzystywać nowoczesne technologie oraz niezawodne, sprawdzone materiały budowlane od renomowanych producentów. Efekty naszych działań, takie jak renowacja starych domów, są nie tylko bardzo trwałe, ale i wyjątkowo estetyczne.

czytaj więcej

Prace wykończeniowe – sprawna realizacja zlecenia

Remont domu wiąże się często z ograniczeniami w użytkowaniu tej przestrzeni. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, ale także maksymalnie krótki czas realizacji, dzięki czemu błyskawicznie odzyskuje się codzienny komfort. Przyjmujemy zlecenia na remonty i renowacje budynków, ale także np. na odświeżenie mieszkania inwestycyjnego, które ma być udostępnione na wynajem – w takim przypadku czas ma olbrzymie znaczenie. Sprawna realizacja zlecenia łączy się z niezwykle dokładnym wykonaniem. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale, skrupulatnie sprawdzając wykorzystywane materiały oraz efekty naszych działań. Nawet prowadząc generalny remont mieszkania dokładnie i w porozumieniu z klientem kontrolujemy każdy etap prac.

Usługi wykończeniowe – kompleksowa oferta

Zapewniamy pełen zakres prac wykończeniowych, nie trzeba osobno szukać specjalistów od poszczególnych zadań – to wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Zajmujemy się: malowaniem, tynkowaniem, wylewaniem posadzek, glazurnictwem, cyklinowaniem i układaniem podłóg, murowaniem ścianek działowych, montażem drzwi, podwieszanych sufitów i stolarki okiennej, tapetowaniem, montażem wyposażenia, ocieplaniem oraz wykończeniem elewacji. Na początku zawsze, w porozumieniu z klientem, planujemy naszą pracę, określamy rodzaj oraz ilość potrzebnych materiałów, a także doradzamy w wyborze najefektywniejszych rozwiązań. Chcemy mieć pewność, że usługi wykończeniowe przyniosą efekt idealnie odpowiadający oczekiwaniom zleceniodawcy.

Renowacje budynków i usługi renowacyjne

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu prac remontowych. Oferujemy usługi renowacyjne nawet bardzo zaniedbanych, zniszczonych nieruchomości, w tym także zabytków. Przywracamy im maksymalną funkcjonalność oraz wyjątkową estetykę. Dzięki temu właściciele tego typu budynków mogą znów cieszyć się ich niezwykłym wyglądem, bezpiecznym użytkowaniem oraz wieloletnią trwałością. Nasze usługi renowacyjne obejmują najbardziej skomplikowane przeróbki i modernizacje. Dostosowujemy remontowane obiekty do współczesnych standardów, dając im drugie życie. Współpracujemy z klientami w oparciu o sprawną komunikację, zaufanie oraz pełen profesjonalizm.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 468 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie