Podnośnik koszowy Tczew

Podnośnik koszowy Tczew

Oferujemy na wynajem nowoczesne, bezpieczne podnośniki koszowe. Nasz asortyment obejmuje trzy rodzaje maszyn o maksymalnym wyciągu 20 m, 22 m oraz 32 m. Dysponujemy zwrotnymi urządzeniami na bazie lekkich pojazdów, zdolnymi do skutecznej i wydajnej pracy w trudnych warunkach, m.in. na wąskich chodnikach oraz uliczkach. Każdy dostępny podnośnik koszowy jest w pełni sprawny technicznie, co gwarantuje jego niezawodne, bezproblemowe działanie. To w pełni sprawny technicznie sprzęt, regularnie sprawdzany i serwisowany.

Podnośniki koszowe Tczew

Podnośnik koszowy wyróżnia się szerokim zakresem stosowania. Wysokiej jakości urządzenie sprawdzi się przede wszystkim do realizacji różnego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Sprzęt można wykorzystywać podczas modernizacji i konserwacji zewnętrznej obiektów, m.in. malowania, czyszczenia, wykonywania termoizolacji, rozmaitych napraw lub prac ogólnobudowlanych. Przydaje się także podczas konserwacji elewacji i różnego typu instalacji, montażu, mycia okien i innych powierzchni, jak też montowania i serwisowania urządzeń zewnętrznych, takich jak panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, wentylacja.

czytaj więcej

Podnośniki koszowe są również niezastąpione w czasie prac związanych z instalacją monitoringu, systemów alarmowych oraz zewnętrznego oświetlenia. Ponadto znajdują zastosowanie w przypadku konieczności usunięcia rozmaitych zagrożeń, takich jak sople czy nawisy śnieżne, a także zabezpieczania planów zdjęciowych filmowych albo fotograficznych. To bardzo przydatne urządzenie służące do prac montażowych i konserwacyjnych zewnętrznych nośników reklamowych, jak też dowolnych innych prac do wysokości 32 metrów.

Podnośnik koszowy wynajem Tczew

Gwarantujemy atrakcyjne warunki umów na każdy podnośnik koszowy. Wynajem jest możliwy z operatorem lub bez specjalisty. Zapewniamy konkurencyjne ceny usług. W przypadku wynajmu długoterminowego bądź regularnego wypożyczania oferujemy atrakcyjne rabaty. Świadczymy usługi przede wszystkim dla Klientów z województwa pomorskiego (Tczew, okoliczne miejscowości) oraz ościennych terenów.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 484 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie