Wycinka drzew i krzewów - Pomorskie

Wycinka drzew i krzewów - Malbork

Wycinka drzew i krzewów - Pomorskie

Oferujemy profesjonalne usługi wycinki drzew i krzewów. Wszystkie nasze działania przeprowadzamy w zgodzie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie przyrody. Z nami wycinka drzew oraz wycinanie krzewów w pomorskim, bo pracujemy na terenie całego województwa, jest szybka, ale przede wszystkim również bezpieczna. Zapraszamy do współpracy kontrahentów, którzy nie znają prawa i nie wiedzą, kiedy mogą usunąć drzewostan z własnej posesji bez narażania się na wysoką karę finansową. Przeprowadzimy rzetelną analizę sytuacji, sprawdzimy, czy w danym przypadku wyrąb lub podcinka drzew są możliwe, a jeśli tak, to na jakich zasadach, a także oszacujemy ewentualny koszt wycinki drzew oraz krzewów. Jeśli interesuje Państwa tania wycinka drzew cena w naszej firmie za taką usługę z pewnością was zadowoli. Proponujemy naszym klientom korzystne warunki współpracy, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Cena wycięcia drzewa zawsze ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu zmiennych.

Świadczymy usługi na rzecz klientów biznesowych oraz prywatnych, a także samorządów. Usuwamy zarówno pojedyncze drzewa, jak i większe drzewostany, jeśli w danym przypadku pozwala na to ustawa. O naszym profesjonalnym działaniu może świadczyć zaufanie, jakim obdarzyło nas wielu kontrahentów m.in. z Malborka, Tczewa czy Elbląga.

Wycinka drzew i krzewów - Malbork

Jedną z naszych usług jest wycinka drzew w Malborku. Działamy na terenie całego miasta oraz w pobliskich miejscowościach. Usuwamy w tym mieście drzewa i krzewy w parkach, na łąkach, na prywatnych posesjach oraz terenach należących do firm.

czytaj więcej

Wycinka drzew i krzewów - Tczew

Możliwe jest także zamówienie usługi, jaką jest wycinka drzew w Tczewie. Jest to miejscowość z dużą ilością zieleni, dlatego zapotrzebowanie w niej na usługi wyrębowe jest duże. Zapraszamy przedsiębiorców i klientów prywatnych z tego miasta, którzy borykają się z problemem niepotrzebnych drzew przeszkadzających w realizowaniu nowych planów zagospodarowania przestrzeni lub chcą usunąć stare, uschnięte i nieatrakcyjne okazy zaburzające estetykę posesji.

Wycinka drzew i krzewów - Elbląg

Choć działamy głównie w województwie pomorskim, w naszym katalogu znajduje się również wycinka drzew w Elblągu. Oferujemy wyrąb na terenie całego miasta. Współpracujemy zarówno z właścicielami prywatnych posesji, jak i elbląskimi władzami samorządowymi.

Wycięcie drzewa na posesji - kiedy jest to możliwe?

Obecne zapisy ustawy o ochronie przyrody są dość liberalne. Dzięki nim wycięcie drzewa na posesji prywatnej nie stanowi już takiego problemu jak dawniej. Użytkownicy ziemi muszą uzyskać zgodę od posiadacza gruntu, natomiast właściciele działki (osoby fizyczne) w większości przypadków nie muszą starać się o pozwolenie. Warunek stanowi wyrąb drzew przeznaczonych do sprzedaży (np. prywatne lasy).

Przeprowadzenie wycinki bez uzyskania zgody od właściwego urzędu może utrudniać też rozmiar drzewa. Zdobycie pozwolenia jest konieczne, kiedy obwód pnia jest większy od 50 cm do 80 cm w zależności od gatunku drzew. Mierzy się go na wysokości pięciu cm.

wycinka drzew Elbląg, Malbork, Tczew - cena wycięcia drzew

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 138 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie