Wynajem szalunku - Malbork, Tczew, Elbląg

Wynajem szalunków

Wynajem szalunku - Malbork, Tczew, Elbląg

Oferujemy pomoc firmom budowlanym, których właściciele ze względu na ograniczony budżet nie mogą sobie pozwolić na zakup całego sprzętu niezbędnego do przeprowadzania budowy. Prowadzimy wynajem szalunków dla podmiotów działających na terenie Malborka, Tczewa oraz Elbląga. Nasze usługi wyróżniają się niskimi cenami, rozbudowanym katalogiem, terminowym udostępnianiem zamówionych elementów oraz ich wysoką jakością, która pozwala na tworzenie bezpiecznych konstrukcji.

Szalunek jest niezbędny na każdym placu budowy. To dzięki niemu można nadawać powierzchniom betonowym i żelbetonowym pożądane kształty. Jest to drewniana forma stanowiąca tzw. deskowanie, które stosuje się jako obudowę przyszłej konstrukcji. W jej wnętrze wlewany jest beton. Dzięki takiemu rozwiązaniu ten nie rozlewa się i zyskuje optymalne warunki do stygnięcia. Kiedy masa całkowicie wyschnie, uzyska właściwy kształt (zgodny z kształtem czy wymiarami formy), który nie wymaga już dodatkowych prac. Wtedy można rozebrać szalowanie lub je przesunąć, by tworzyć kolejne elementy. Udostępniamy szalunki na wynajem na dowolny okres.

Wynajem szalunków - różne modele

Nasza oferta jest kompleksowa i można w niej znaleźć wszystkie modele deskowanych konstrukcji, jakie potrzebne są na każdym etapie budowie. Możliwy jest zarówno wynajem szalunku przeznaczonego do tworzenia elementów zewnętrznych, jak i wewnętrznych budynku, a także dolnych oraz górnych kondygnacji. Wśród naszych usług znajdują się:

  • szalunki fundamentowe wynajem,
  • szalunki stropowe wynajem,
  • szalunki ścienne wynajem.
czytaj więcej

Szalunek z pełnym wyposażeniem - co potrzebne jest do ich ustawienia

Oferta wynajmu szalunku dotyczy jego udostępnienia wraz ze wszystkimi niezbędnymi częściami potrzebnymi do tego, by mógł on stabilnie stać i spełnić swoje zadanie. Wyposażenie zestawów jest różne od modelu. Szalunki ścienne montuje się dzięki klamrom i narożnikom metalowym. W przypadku szalunków stropowych do montażu stosuje się dźwigary oraz potrzebne do nich głowice krzyżowe, a szalunek fundamentowy instaluje się przy pomocy systemu specjalnych łączników i elementów rozporowych.

Szalunki na wynajem - Malbork, Tczew, Elbląg. Z kim współpracujemy?

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, które budują w Malborku, Tczewie i Elblągu, bez względu na ich wielkość oraz rozmach inwestycji, jakich się podejmują. Naszą ambicją jest sprostanie oczekiwaniom kontrahentów, dlatego podpisujemy umowy na wynajem szalunków w różnych ilościach. Udostępniamy swój sprzęt zarówno do realizacji kameralnych projektów, jak i przygotowujemy duże ilości potrzebne do zapewnienia ciągłości pracy na rozległych budowach.

Kiedy wynajem szalunku będzie opłacalny?

Wynajęcie szalunku polecamy szczególnie początkującym firmom, które dopiero budują swoją pozycję na rynku i szukają oszczędności w wydatkach przeznaczonych na wyposażanie przedsiębiorstwa. Skorzystanie z takiej usługi to również świetny pomysł na optymalizację kosztów dla podmiotów, dla których budownictwo nie jest głównym przedmiotem działania, a podejmują się tego typu zleceń jedynie okazjonalnie i nie potrzebują na stałe dysponować własnym sprzętem budowlanym.

szalunki wynajem, szalunki na wynajem Malbork, Tczew Elbląg

CENNIK WYNAJMU SZALUNKU
489 51

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 167 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie