Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Malbork

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo: ubijaki wibracyjne (skoczki), zagęszczarki jednokierunkowe, zagęszczarki rewersyjne, elastomery do zagęszczarek, zacieraczki do betonu, wibrator do betonu, szlifierka do betonu, bruzdownica, ciężkie i lekkie młoty wyburzeniowe, młoty udarowe, młotowiertarki, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice olejowe, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, glebogryzarkę, wertykulator spalinowy itd.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Malbork

Firmy budowlane – a nawet indywidualni inwestorzy – coraz częściej rezygnują z zakupu sprzętu na własność. Wynika to z rozwoju sektora usługowego. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego okazuje się po prostu bardziej opłacalna. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można zainwestować w rozwój biznesu.

Malbork jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi wynajmu. Sprzęt dowozimy bezpośrednio pod wskazany adres bądź udostępniamy go w siedzibie naszej firmy. Klienci mogą wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie.

czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni sprzętu budowlanego w Malborku?

Wartym podkreślenia atutem wynajmu sprzętu jest oszczędność. Dotyczy ona przede wszystkim ceny maszyn czy narzędzi. Spory jednorazowy wydatek może poważnie nadwyrężyć budżet każdej firmy, zwłaszcza zaczynającej swoją działalność. W mieście takim jak Malbork konkurencja jest bardzo duża, dlatego trzeba dokładnie planować wydatki. Na szczęście wypożyczalnia sprzętu budowlanego pozwala racjonalnie zarządzać firmowym budżetem. Mowa nawet o kilkudziesięciu procentach oszczędności związanych nie tylko z zakupem, ale również magazynowaniem maszyn, ich transportem czy dbaniem o utrzymanie jak najlepszego stanu technicznego. To główny powód, dla którego wynajem stał się tak atrakcyjną alternatywą.

Przedsiębiorstwa budowlane często muszą realizować zlecenia poza miejscowością, w której znajduje się ich siedziba. To rodzi problemy z logistyką oraz generuje koszty transportu. Dlatego coraz częściej decydują się na to, co ma do zaoferowania znajdująca się w okolicy wypożyczalnia sprzętu budowlanego. To znacznie upraszcza planowanie oraz samo korzystanie z narzędzi czy maszyn.

Kolejną korzyścią przemawiającą za wynajmem jest wysoka jakość sprzętu. Przedsiębiorstwa działające w Malborku mogą skorzystać z rozbudowanej oferty specjalistycznego sprzętu. Pochodzi on od uznanych w branży marek. To gwarancja tego, że wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje najlepszy dostępny na rynku sprzęt. Na nasz asortyment składają się urządzenia od producentów takich, jak Kreber, Atlas, Hilti, Karcher, JCB i innych.

Zachęcamy do wypożyczenia:

 • wiertnic do gruntu,
 • koparek,
 • zagęszczarek,
 • agregatów prądotwórczych,
 • młotów wyburzeniowych,
 • odkurzaczy przemysłowych,
 • szlifierek,
 • frezarek,
 • betoniarek,
 • osuszaczy powietrza

oraz wielu pozostałych sprzętów.

Cennik usług naszej wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego wyróżnia się indywidualnym podejściem. Proponujemy wynajem godzinny lub dobowy w zależności od rodzaju narzędzia. Nasi klienci płacą więc wyłącznie za czas, w którym realnie potrzebują sprzętu. Malbork jest miastem, w którym tego typu rozwiązanie cieszy się szczególnym uznaniem. Przy okazji zaznaczamy, że niektóre maszyny wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana w momencie oddania sprzętu z powrotem.

Mieszkańców Malborka zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie, a przy okazji pomożemy w wyborze narzędzi, które przydadzą się do realizacji konkretnych zadań.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 7860 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
 • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
 • +48 600 660 347
 • +48 602 626 800
 • arkadiuszrawinski@wp.pl
 • Znajdź na mapie