Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego Elbląg

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego Elbląg

Regularne dbanie o ogród czy ogólnie pojęte tereny zielone przy budynku wymaga sporej inwestycji, zwłaszcza w profesjonalny sprzęt. Część z nich warto mieć na własność. Pozostałe lepiej wypożyczać. Chociaż Elbląg słynie z uczynnych sąsiadów, warto od czasu do czasu wynająć narzędzia od profesjonalistów. Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego jest najłatwiejszym i najpewniejszym sposobem uzyskania potrzebnych urządzeń.

Jakiego rodzaju sprzęt oferujemy?

Na stanie posiadamy:

  • kosiarki,
  • glebogryzarki,
  • kultywatory,
  • wertykulatory,
  • kosy spalinowe,
  • walce ogrodowe.
czytaj więcej

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego udostępnia maszyny pochodzące od uznanych producentów, takich jak Husquarna, Oleo-Mac czy Fiskars. To jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie.

Nie każdy w Elblągu ma miejsce do przechowywania własnego sprzętu ogrodniczego. Dzięki taniemu wynajmowi nie trzeba przejmować się zagospodarowywaniem przestrzeni na posesji. Gdy tylko urządzenie przestaje być potrzebne, trafia z powrotem do właściciela. To oddala również problemy związane z utrzymaniem stanu technicznego sprzętu. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z wypożyczalni. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i prywatnych mieszkańców Elbląga.

Cennik wynajmu sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego pozwala na wynajem na godziny bądź całą dobę. Oczywiście istnieją przypadki, gdy urządzenia są potrzebne na znacznie dłużej. W takiej sytuacji ustalamy indywidualnie ostateczny koszt wynajmu. To rozwiązanie, które szczególnie docenią mieszkańcy Elbląga. W pozostałych przypadkach cennik dostępny na naszej stronie pozwoli z łatwością obliczyć, ile wyniesie wypożyczenie na kilka godzin.

Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego z pewnością spełni Państwa wymagania. Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się asortymentowi. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego odpowiemy na każde pytanie. Elbląg i okolice mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie profesjonalnego wynajmu sprzętu ogrodniczego.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 238 razy