Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego Malbork

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Wypożyczalnia sprzędu ogrodniczego Malbork

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego Rawiński Rzemiosło Budowlane oferuje szeroki wybór wysokiej jakości, nowoczesnych narzędzi i maszyn. Wszystkie sprzęty są w pełni sprawne i regularnie serwisowane, dzięki czemu gwarantują niezawodną, skuteczną pracę.

Wypożyczalnia z bogatą ofertą sprzętu – Malbork i okolice

Dysponujemy bogatym asortymentem różnych rodzajów i modeli urządzeń od renomowanych producentów, takich jak m.in. Husqvarna, Fiskars, Oleo-Mac. Proponujemy praktyczne ciągniczki/kosiarki, glebogryzarki i kultywatory. W ofercie mamy również kosy spalinowe, wertykulatory, walce ogrodowe oraz szereg innych narzędzi, które sprawdzą się na działce, w ogrodzie lub innym terenie prywatnym bądź firmowym. Dostępne sprzęty są przystosowane do wydajnej pracy na różnych, nawet bardzo dużych obszarach. Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego w Malborku regularnie rozszerza ofertę, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

czytaj więcej

Wynajem sprzętu ogrodniczego Malbork – atrakcyjne warunki umowy

Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy bardzo korzystne ceny oraz atrakcyjne warunki najmu. Koszt wypożyczenia zależy przede wszystkim od rodzaju i czasu wynajmu urządzenia. W przypadku regularnych zleceń, stałych Klientów oraz dłuższych okresów wypożyczenia umożliwiamy negocjowanie cen. Pobieramy kaucję za kilka pierwszych wynajmów przez nowych Klientów. Jej wycena zależy od wartości wypożyczanego sprzętu. Przy wynajmie flotowym (większej liczby urządzeń na dłuższy czas) indywidualnie ustalamy warunki umowy.

Proces finalizowania usługi przebiega szybko i sprawnie. Do realizacji najmu potrzebujemy przedstawienia kilku dokumentów, m.in. dowodu osobistego od osoby prywatnej, a także zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej od przedsiębiorcy.

Malbork i okolice to niejedyny obszar naszego działania, ponieważ jako renomowana wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego od lat z sukcesem obsługujemy Klientów również z dalszych okolic. Na życzenie zamawiającego dostarczamy maszyny we wskazane miejsce.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ!
Czytany 4897 razy

Kontakt

malbork firmy budowlane, firmy budowlane w malborku - rawinski.pl
  • 82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 43
  • +48 600 660 347
  • +48 602 626 800
  • arkadiuszrawinski@wp.pl
  • Znajdź na mapie